Przejdź do głównej treści

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Close
A A A

Kontakt

Galeria Sztuki Starożytnej

Galeria Sztuki Średniowiecznej

Kurator galerii: dr Patrycja Łobodzińska

tel. +48 61 85 68 034
e-mail: p.lobodzinska@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Polskiej od XVI do XVIII w.

Kurator galerii: Adriana Podmostko – Kłos

tel. +48 61 85 68 135
e-mail: a.podmostko@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Polskiej od XVIII w. do 1945 roku

Kurator galerii: dr Maria Gołąb

tel. +48 61 85 68 141
e-mail: m.golab@mnp.art.pl

dr Agnieszka Skalska

tel. +48 61 85 68 033
e-mail: a.skalska@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Europejskiej

Kurator galerii: Piotr Michałowski

tel.: +48 61 85 68 165
e-mail: p.michalowski@mnp.art.pl

dr Maciej Broniewski

tel.: +48 61 85 68 046
e-mail: m.broniewski@mnp.art.pl

Martyna Łukasiewicz

tel.: +48 61 85 68 141
e-mail: m.lukasiewicz@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Współczesnej

Kurator galerii: Ewa Hornowska

tel.: +48 61 85 68 134
e-mail: e.hornowska@mnp.art.pl

dr Anna Borowiec

tel.: +48 61 85 68 047
e-mail: a.borowiec@mnp.art.pl

Galeria Plakatu i Designu

Kurator galerii: Irena Przymus

tel.: +48 61 85 68 023
e-mail: i.przymus@mnp.art.pl

Anna Grabowska – Konwent

tel.: +48 61 85 68 023
e-mail: a.grabowska-konwent@mnp.art.pl

Barbara Górecka

tel.: +48 61 85 68 023
e-mail: b.gorecka@mnp.art.pl

Gabinet Rycin

Kurator gabinetu: Grażyna Hałasa

tel.: +48 61 85 68 063
e-mail: g.halasa@mnp.art.pl

Katarzyna Gieszczyńska – Nowacka

tel.: +48 61 85 68 065
e-mail: k.nowacka@mnp.art.pl

Danuta Rościszewska

tel.: +48 61 85 68 062
e-mail: d.rosciszewska@mnp.art.pl

Agnieszka Salamon – Radecka

tel.: +48 61 85 68 062
e-mail: a.salamon@mnp.art.pl

Maria Skrzypczak

tel.: +48 61 85 68 065
e-mail: m.skrzypczak@mnp.art.pl

Magdalena Piotrowska

tel.: +48 61 85 68 064
e-mail: m.piotrowska@mnp.art.pl

Gabinet Numizmatyczny

Kurator gabinetu: dr Witold Garbaczewski

tel.:+48 61 85 68 170
e-mail: w.garbaczewski@mnp.art.pl
Agnieszka Murawska

tel.: +48 61 85 68 173
e-mail: a.murawska@mnp.art.pl