Przejdź do głównej treści

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Close
A A A

Kontakt

Galeria Sztuki Starożytnej

Kurator galerii: dr Inga Głuszek

tel. +48 61 85 68 150
e-mail: inga.gluszek@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Średniowiecznej

Patrycja Łobodzińska

tel. +48 61 85 68 135
e-mail: p.lobodzinska@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Polskiej od XVI do XVIII w.

Kurator galerii: Adriana Podmostko – Kłos

tel. +48 61 85 68 135
e-mail: podmostko@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Polskiej od XVIII w. do 1945 roku

Kurator galerii: dr Maria Gołąb

tel. +48 61 85 68 141
e-mail: mgolab@mnp.art.pl

dr Agnieszka Skalska

tel. +48 61 85 68 033
e-mail: agnieszka.skalska@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Europejskiej

Kurator galerii: Piotr Michałowski

tel.: +48 61 85 68 165
e-mail: piotr.michalowski@mnp.art.pl

dr Maciej Broniewski

tel.: +48 61 85 68 046
e-mail: maciej.broniewski@mnp.art.pl

Martyna Łukasiewicz

tel.:
e-mail: m.lukasiewicz@mnp.art.pl

Galeria Sztuki Współczesnej

Kurator galerii: Ewa Hornowska

tel.: +48 61 85 68 134
e-mail: hornowska@mnp.art.pl

dr Anna Borowiec

tel.: +48 61 85 68 047
e-mail: a.borowiec@mnp.art.pl

Galeria Plakatu i Designu

Kurator galerii: Irena Przymus

tel.: +48 61 85 68 023
e-mail: irena.przymus@mnp.art.pl

Anna Grabowska – Konwent

tel.: +48 61 85 68 023
e-mail: design@mnp.art.pl

Barbara Górecka

tel.: +48 61 85 68 023
e-mail: basia@mnp.art.pl

Gabinet Rycin

Kurator gabinetu: Grażyna Hałasa

tel.: +48 61 85 68 063
e-mail: halasa@mnp.art.pl

Katarzyna Gieszczyńska – Nowacka

tel.: +48 61 85 68 065
e-mail: nowacka@mnp.art.pl

Danuta Rościszewska

tel.: +48 61 85 68 062
e-mail: rosciszewska@mnp.art.pl

Agnieszka Salamon – Radecka

tel.: +48 61 85 68 062
e-mail: aga@mnp.art.pl

Maria Skrzypczak

tel.: +48 61 85 68 065
e-mail: m.skrzypczak@mnp.art.pl

Magdalena Piotrowska

tel.: +48 61 85 68 064
e-mail: m.piotrowska@mnp.art.pl

Gabinet Numizmatyczny

Kurator gabinetu: dr Witold Garbaczewski

tel.:+48 61 85 68 170
e-mail: garbaczewski@mnp.art.pl
Agnieszka Murawska

tel.: +48 61 85 68 173
e-mail: murawska@mnp.art.pl