Przejdź do głównej treści

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Close
A A A
Aktualności

PONOWNE OTWARCIE MUZEUM

Z radością informujemy, że już  środę 6 maja, po 7 tygodniowym okresie zamknięcia, Muzeum Narodowe w Poznaniu otwiera swoje ekspozycje. Cieszymy, że znowu będziemy mogli gościć publiczność w naszych muzealnych przestrzeniach.

Wszystkie muzea czynne będą w zgodnie z obowiązującym harmonogramem.

Zwiedzanie możliwe   będzie z zachowaniem odpowiednich reżimów sanitarnych,  wynikających z obowiązujących przepisów ujętych w regulaminie   i szczególnych zasad zwiedzania obowiązujących w okresie zagrożenia COVID 19. Goście zobowiązani  będą przede wszystkim do noszenia maseczek ochronnych, dezynfekcji rąk oraz zachowania odpowiedniego dystansu w stosunku do drugiej osoby.

Ze względów bezpieczeństwa, do odwołania, podczas zwiedzania niedostępne będą audioprzewodniki, tablety, multimedialne przekazy dotykowe oraz tablice tyflograficzne. 

Do odwołania zwieszone będę wszystkie działania edukacyjne w przestrzeni muzeum.

Utrzymana zostaje działalność Muzeum w przestrzeni wirtualnej, przede wszystkim Muzeum w czasach zarazy oraz cykle edukacyjne Art’scape room,  Zabawy ze sztuką,  oraz  inne formy działalności ustawowej naszych muzeów nie wymagające bezpośrednich kontaktów z publicznością.

Szczegółowe informacje  opublikowane są  stronie www.mnp.art.pl w zakładce aktualności oraz na profilach fb wszystkich oddziałów.

REGULAMINY ZWIEDZANIA POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁÓW NA CZAS EPIDEMII