Przejdź do głównej treści

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Close
A A A
Aktualności

Potrzebni wolontariusze!

POTRZEBNI WOLONTARIUSZE!

Od 1 do 3 czerwca Muzeum Narodowe w Poznaniu stanie się prawdziwym forum dyskusyjnym muzealników o muzealnictwie i nie tylko.

Konferencja „Muzeum XXI w. W 100-lecie I zjazdu muzeów polskich w Poznaniu” skoncentruje wielu wybitnych przedstawicieli polskiej muzeologii. Czerpiąc inspirację z przeszłości, chcemy wzorem naszych przodków, po przeszło stu latach zgromadzić się ponownie w tym samym gmachu, by dyskutować o ważnych sprawach współczesnego muzealnictwa.

Każde tak podniosłe wydarzenie wymaga stosownej oprawy. Dlatego potrzebujemy pomocy! Jeśli chciałbyś być współtwórcą konferencji i wesprzeć nas w jej organizacji – jesteś mile widziany! Bycie wolontariuszem nie wymaga odpowiednich kwalifikacji, czy wiedzy z zakresu historii sztuki, a na pewno będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem. To jedyna taka okazja, by właśnie zetknąć się z wybitnymi przedstawicielami polskiego muzealnictwa i wysłuchać żywej dyskusji specjalistów tej dziedziny w jednym miejscu.

 

Kogo poszukujemy?

– osób pełnoletnich do punktów recepcyjnych i informacyjnych

– dyspozycyjnych w dniach od 30 maja do 3 czerwca 2022

 

Co oferujemy?

– doświadczenie w organizacji wyjątkowej konferencji

– udział w historycznym wydarzeniu

– kontakt z przedstawicielami muzealnictwa polskiego

– zaświadczenie o odbytym wolontariacie i kartę gościa upoważniającą do bezpłatnego wejścia na wszystkie wydarzenia/wystawy w MNP i jego oddziałach (ważną do końca czerwca).

Zainteresowanych prosimy o kontakt: wolontariat@mnp.art.pl

Szczegóły na temat konferencji:
https://www.konferencja100.pl/