Przejdź do głównej treści

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Close
A A A
Do Trzech Razy Sztuka
[:pl]Bez pośpiechu, łagodnie, uważnie – właśnie tak chcemy żyć i tak zwiedzać muzea. Zmęczeni nieustającym szumem, wiecznie na piątym biegu, przytłoczeni ilością obowiązków, informacji i posiadanych rzeczy chcemy choć na chwilę się zatrzymać, by w skupieniu wysłuchać opowieści o trzech wybranych obiektach z kolekcji Muzeum Sztuk Użytkowych.[:]
Wydarzenia i wystawy

DO TRZECH RAZY SZTUKA: Bezpieczeństwo – kameralne oprowadzanie

Data

16 października

godz. 18.00

prowadzenie: Aleksandra Podżorska

Muzeum Sztuk Użytkowych
Kontakt

Kontakt

Góra Przemysła 1, Poznań
Wydarzenia i wystawy

DO TRZECH RAZY SZTUKA: Bezpieczeństwo – kameralne oprowadzanie

Bilety
Bilety
normalny
15 zł
ulgowy
10 zł
uczniowie i studenci
1 zł

Bez pośpiechu, łagodnie, uważnie – właśnie tak chcemy żyć i tak zwiedzać muzea. Zmęczeni nieustającym szumem, wiecznie na piątym biegu, przytłoczeni ilością obowiązków, informacji i posiadanych rzeczy chcemy choć na chwilę się zatrzymać, by w skupieniu wysłuchać opowieści o trzech wybranych obiektach z kolekcji Muzeum Sztuk Użytkowych. Jeden z obiektów specjalnie na tę okazję zostanie wyciągnięty z magazynu – będzie to jedyna szansa na jego zobaczenie. Tematem łączącym trzy październikowe obiekty jest BEZPIECZEŃSTWO.

ZAPISY przyjmowane są pod numerem: 61 8568 136 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:30. Ze względu na obostrzenia sanitarne ilość miejsc jest ograniczona.

Wydarzenia i wystawy