Przejdź do głównej treści

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Close
A A A
Ferie w muzeum
Wydarzenia i wystawy

Ferie 2021 – online

Data

11 stycznia
Muzeum Narodowe w Poznaniu
Wydarzenia i wystawy

Ferie 2021 – online

W drugi tydzień ferii wkraczamy z niecodzienną misją! Dzieciątko z obrazu Vlastimila Hofmana jest straszliwie smutne – może dlatego, że jest już zmęczone królewskimi wizytami? Jezusek na pewno by się ucieszył, gdyby mógł wyjść na chwilę z obrazu i przespacerować się po galerii. Rozwesel Dzieciątko wspólną zabawą – czeka Was wirtualna wizyta w pracowni u znanego artysty, wyprawa w góry, wycieczka do Krakowa, jazda konna, audiencja u króla Stasia i … spotkanie z fantastycznymi stworami! Co Ty na to? Zapraszamy do zabawy, link do quizu TUTAJ

Muzeum Narodowe w Poznaniu co roku w czasie wolnym od zajęć szkolnych, podczas letnich wakacji lub ferii zimowych organizuje warsztaty dla dzieci, które ten czas spędzają w mieście.
W tym roku Muzeum musiało przenieść swoją działalność przenieść w sferę on-line, ale mamy nadzieję, że spośród naszych propozycji każdy wybierze coś dla siebie. Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i muzealnego Facebooka, gdzie niemal codziennie będą pojawiały się nowe atrakcje i zadania do wykonania. Zachęcamy starszych do pomocy młodszym wielbicielom sztuki i do wspólnej zabawy!

Wydarzenia i wystawy