Przejdź do głównej treści

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Close
A A A
Wydarzenia i wystawy

Senioralni // Bambrzy w panoramie Poznania

Data

14 października

Informacje i zapisy: Ze względu na ograniczenie liczebności grupy (do 10 os.) obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 61 852 30 06, wew. 135, lub na adres mailowy: k.sinoracka@mnp.art.pl

godz. 12:15

Muzeum Etnograficzne
Wydarzenia i wystawy

Senioralni // Bambrzy w panoramie Poznania

Bilety
Bilety
normalny
12 zł
ulgowy
10 zł

Jak co roku Muzeum Narodowe w Poznaniu zaprasza widzów w wieku senioralnym na spacery. Tym razem, w większości będą to oprowadzania po wystawach czasowych w trzech naszych oddziałach oraz jedno spotkanie w Galerii Malarstwa i Rzeźby.

Prelekcja pt. Bambrzy w panoramie Poznania na wystawie Ty Bambrze dotyczyć będzie niezwykłego fenomenu poznańskich Bambrów. Celem spotkania jest przybliżenie gościom bamberskiej kultury oraz wspólne zastanowienie się nad stereotypami przypisywanymi Bambrom. Spotkanie prowadzone przez Katarzynę Sinoracką, asystentkę Muzeum Etnograficznego.

Proponujemy łagodniejsze wejście od strony ul. Grobli (od ul. Mostowej trzeba pokonać kilka schodków). W razie potrzeby posiadamy podjazd dla wózków przed gmachem. Prelekcja odbędzie się na I piętrze Muzeum Etnograficznego – wejście schodami lub wjazd windą.

Warunki uczestnictwa: Wstęp po wcześniejszym zapisie i za okazaniem biletu na ekspozycję.

Reżim sanitarny: Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa sanitarnego grupa oprowadzanych gości nie może liczyć więcej niż 10 osób. Obowiązuje zasada zakrywania ust i nosa.

Wydarzenia i wystawy