Muzeum Zamek w Gołuchowie ze Złotą Pinezką od Google.

Muzeum Zamek w Gołuchowie ze Złotą Pinezką od Google.

Jest nam bardzo miło poinformować, że Muzeum Zamek w Gołuchowie znalazł się w gronie najwyżej ocenianych atrakcji turystycznych użytkowników i użytkowniczek Map Google. Muzeum Zamek w Gołuchowie uzyskał ocenę 4,7 i zgromadził blisko 5 tysięcy opinii.
 
W trzeciej edycji Złotych Pinezek wyróżnionych zostało 16 atrakcji turystycznych, po jednej z każdego województwa. Tym razem to lista zamków i pałaców. Są na niej między innymi zamki królewskie w Warszawie i Krakowie, Zamek w Malborku, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, czy Zamek Książ.
 
Jak powiedziała Elżbieta Różalska z Google Polska „tegoroczne Złote Pinezki trafiają do wyjątkowych miejsc, które opowiadają polską historię, prezentują bogactwo stylów architektonicznych i przypominają o wielu ważnych postaciach. Zamki i pałace, bo o nich mowa, są często odwiedzane i wysoko oceniane przez użytkowników i użytkowniczki Map Google – to ich pozostawione opinie wpływają na to, które miejsca nagradzamy. Serdecznie gratulujemy wszystkim pracownikom i pracowniczkom, opiekującym się Zamkiem w Gołuchowie. Cieszymy się, że ich codzienna praca została doceniona, a o Zamku, skarbcu wielu cennych dzieł sztuki, dowie się jeszcze więcej osób. Mamy nadzieję, że lista laureatów Złotych Pinezek 2023 stanie się dla wielu turystów szlakiem podróży, nie tylko w lecie”.
 
Listę laureatów wraz z poradami turystycznymi można pobrać ze strony www.zlotepinezki.pl
 
Naszym  koleżankom i kolegom z Gołuchowa serdecznie gratulujemy!