Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

MAMY TO U SIEBIE

Galeria Sztuki Europejskiej to miejsce, w którym zapoznasz się z najbogatszą kolekcją malarstwa Europy w Polsce. Jedyny w polskich muzeach obraz Moneta? Mamy to u siebie! Kolekcja dzieł hiszpańskich, którymi zachwycają się goście z madryckiego Prado? Mamy to u siebie.

Nie musisz jeździć na city break do Berlina czy Amsterdamu, by obcować ze sztuką na najwyższym poziomie. Masz ją u siebie. W Muzeum Narodowym w Poznaniu.

Nie lubisz spędzać wielu godzin w Muzeach? Szybko się męczysz? W największych muzeach w Europie masz mało czasu na podziwianie dzieła, a w Twojej podróży po ekspozycji towarzyszą Ci tłumy, które wpływają na dyskomfort? Do nas możesz wpadać regularnie, korzystać z oprowadzań kuratorskich lub celebrować wizytę w osobisty sposób, bo masz jakościową kolekcję sztuki u siebie.

Obawiasz się, że masz za małą wiedzę?
Nasz zespół sprawi, że wizyta w Muzeum będzie dla Ciebie inspirującą formą spędzania czasu!

FOTORELACJA Z WYDARZENIA Kolory Normandii. Francuskie inspiracje w malarstwie:

Jeśli lubisz atrakcje, które bazują na Twojej aktywności, spotkałeś się z czymś podobnym podczas wizyt w popularnych europejskich muzeach, to my też mamy to u siebie!

Skorzystaj z bogatej oferty kulturalnej naszego miasta, nawet jeśli jesteś na krótkim wyjeździe służbowym. Często podróżujesz i zawsze starasz się choć w małym skorzystać z lokalnych atrakcji? Pewnie już wiesz, że możesz wziąć udział tematycznych spacerach, na których pokażemy Ci CO MAMY U SIEBIE!

Odwiedziny w Galerii Sztuki Europejskiej to również wydarzenia, które poszerzą Twoją wiedzę, sprawią, że poznasz ciekawych ludzi i spędzisz czas w muzeum aktywnie!

● Wieczorne spacery tematyczne? MAMY TO U SIEBIE
● Oprowadzanie kuratorskie, panele dyskusyjne, weekendy tematyczne? MAMY TO U SIEBIE
● Koncerty z muzyką na żywo? MAMY TO U SIEBIE
● Ekskluzywne pokazy na co dzień nieprezentowanych dzieł? MAMY TO U SIEBIE
● Spotkania z przedstawicielami najpopularniejszych muzeów w Europie? MAMY TO U SIEBIE

Bądź na bieżąco z tym, co mamy u siebie i śledź naszą stronę internetową i media społecznościowe!

 

Patron Kolekcji Sztuki Europejskiej

DATA

Początek: 26 stycznia
Koniec: 25 maja
Kategoria

Lokalizacja

Aleje Marcinkowskiego 9
Poznań, 61-745 Poland