Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Piątkowe spacery: Pechowa Trasa

Podczas spaceru w Piątek Trzynastego zaprezentujemy Wam przegląd pechowych pomysłów, które nie przetrwały próby czasu… Przyjrzymy się przedmiotom, które z obiektów pożądania stały się przedmiotem kpin, kontrowersji i konsternacji. Przekonamy się też, że to, co kosztowne, nie zawsze jest tożsame z tym, co ponadczasowe.
prowadzenie: Aleksandra Nieścioruk
Piątkowe spacery: Nieśpieszne, ale dynamiczne, spokojne, ale pełne energii – to piątkowe spacery w Muzeum Sztuk Użytkowych. Serdecznie zapraszamy w piątkowe wieczory na przechadzki po naszych salach. Ścieżki tych wędrówek zaplanowane są po bardzo nieoczywistych szlakach. Eksponaty, które będziemy wspólnie mijać, odkryją swoje tajemnice, pozwolą się poznać z nieco innej strony, przeniosą nas w przeszłość, byśmy mogli na nowo spojrzeć na teraźniejszość.

DATA

13 października
18:00 - 19:00
Kategoria

Praktyczne informacje

Liczba miejsc ograniczona do 25 osób. Muzeum zastrzega sobie możliwość nieprzyjęcia chętnych w przypadku braku wolnych miejsc.

Zapisy

Zapisy od 02.10.23. Rezerwacje miejsc na spotkania przyjmowane są telefonicznie w godzinach 11:00-16:00 od wtorku do niedzieli pod numerem 61 85 68 075.

Koszt

20 zł N / 13 zł U / 1 zł uczniowie

Płatność

Przed spotkaniem w kasie muzeum

Lokalizacja

Góra Przemysła 1
Poznań, 61-740 Poland