Przejdź do głównej treści

Muzeum Narodowe w Poznaniu

Close
A A A

Kontakt

Edukacja

Muzeum Narodowe w Poznaniu, Al. Marcinkowskiego 9

Zamawianie lekcji muzealnych: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.30.

tel.: +48 61 85 68 136

e-mail: edukacja@mnp.art.pl

Kierownik: Karina Adamska

tel.: +48 61 85 68 138
e-mail: k.adamska@mnp.art.pl

Małgorzata Baehr-Ceranek – urlop

tel.: +48 61 85 68 137
e-mail: m.baehr@mnp.art.pl

Paulina Broniewska

tel.: +48 61 85 68 137
e-mail: broniewska@mnp.art.pl

Katarzyna Drozdowska-Sawińska

tel.: +48 61 85 68 137
mail: k.drozdowska@mnp.art.pl

Katarzyna Grabowska

tel.: +48 61 85 68 137
e-mail: k.grabowska@mnp.art.pl

Paulina Koch

tel.: +48 61 85 68 137
e-mail: p.koch@mnp.art.pl

Sabina Mayer – urlop

tel.: +48 61 85 68 137
e-mail: mayer@mnp.art.pl

Kinga Sibilska

tel.: +48 61 85 68 157
e-mail: k.sibilska@mnp.art.pl

Zuzanna Sokołowska

tel.: +48 61 85 68 157
e-mail: z.sokolowska@mnp.art.pl